سفارش تبلیغ
صبا

فروش فایل2

پاورپوینت بررسی شیء فرم

مرجع فایلهای امورزشی | پاورپوینت بررسی شیء فرم

 برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

 

 

 

 • مرجع فایلهای امورزشی | پاورپوینت بررسی شیء فرم

  پاورپوینت بررسی شیء فرم  نام محصول : پاورپوینت بررسی شیء فرم

  دسته : پاورپوینت – powerpoint
  بازدید: 3 بار
  فرمت فایل: ppt
  حجم فایل: 87 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 21

  توضیحات کوتاه:
  همانطور که می دانید فرم محل اصلی برنامه نویسی در ویژوال بیسیک می باشد عنصر فرم خود دارای خصوصیاتی است که می توان در حین طراحی یا در زمان کد نویسی


  توضیحات کامل:

  خاصیت locked  :

  این خاصیت تعیین می کند محتویات فرم قابل ویرایش باشد یاخیر

   اگر مقدار آن true  باشد محتویات فرم را نمی توان تغییر داد

  در اصطلاح فرم قفل می شود و فقط خواندنی میشود.بیشتر از این

  خاصیت برای تعیین فرم هایی به کار می رود که ما بخواهیم برای

  دسترسی به اشیا در فرم از کاربر بخواهیم رمز را وارد کند هرگاه

  رمز درست وارد شد این خاصیت false  شود تا کاربر بتواند به

  اشیاء در فرم دست پیدا کند.


  تضمین خرید

پاورپوینت فرم ها و نمونه ها

مرجع فایلهای امورزشی | پاورپوینت فرم ها و نمونه ها

 برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

 

 

 

 • مرجع فایلهای امورزشی | پاورپوینت فرم ها و نمونه ها

  پاورپوینت فرم ها و نمونه ها  نام محصول : پاورپوینت فرم ها و نمونه ها

  دسته : پاورپوینت – powerpoint
  بازدید: 2 بار
  فرمت فایل: ppt
  حجم فایل: 21 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 20

  توضیحات کوتاه:
  به طورکلی? فرم ها ونمونه ها یکی ازوسایل اداره امورهرسازمان است ومعمولاحاوی اطلاعاتی می باشد که استفاده ازآنها درایجادهماهنگی در سازمان و اداره صحیح امورفوق العاده ضروری می باشدفرم ها ونمونه ها وسیله اجرای سیستم ها و روشهاست وچون درهر سازمان اطلاعا ت ازطریق آنها به جریان


  توضیحات کامل:

  تعیین مشخصات کاغذ و نوع چاپ فرم و ارسال آن جهت چاپ

  بعد از تجزیه و تحلیل و طرح فرم، فرم مصوبه شده و کنترل شده باید جهت چاپ و توزیع به چاپخانه یا عامل چاپ و توزیع فرستاده شود. مشخصات کاغذ و نوع و نحوه چاپ فرم باید کاملا مشخص باشد تا از بروز هر گونه اشتباه جلوگیری گردد. برای این منظور می توان از برگ دستور چاپ فرم استفاده کرد، برگ دستور چاپ فرم باید گویا و واضح تهیه و تکمیل شود و همراه با هر فرم به چاپخانه ارسال گردد در این برگ باید موارد زیر تعیین و مشخص شود:

  .1عنوان فرم و شماره آن

  .2تعداد نسخه ای که باید چاپ شود.

  .3تعداد نسخه ای که از هر فرم تهیه و تکمیل و ارسال می گردد.


  تضمین خرید

پاورپوینت فرانک لوید رایت و آثارش

مرجع فایلهای امورزشی | پاورپوینت فرانک لوید رایت و آثارش

 برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

 

 

 

 • مرجع فایلهای امورزشی | پاورپوینت فرانک لوید رایت و آثارش

  پاورپوینت فرانک لوید رایت و آثارش  نام محصول : پاورپوینت فرانک لوید رایت و آثارش

  دسته : پاورپوینت – powerpoint
  بازدید: 2 بار
  فرمت فایل: ppt
  حجم فایل: 10837 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 84

  توضیحات کوتاه:
  2 جون 1867 در مرکز ریچلیز، ویسکونیس به دنیا آمداو بعد از کار در مزرعه به عنوان یک دانشجوی ویژه در دانشگاه مهندسی ویسکونیس ثبت نام کرد او راضی نبود و بعد از گذراندن یک ترم در سال 1887 به شیکاگو نقل مکان کرد و به عنوان طراح در شرکت ادلر و سالیوان مشغول به کار شود وقتی که زیر نظر سالیوان کار می کرد او شروع به


  توضیحات کامل:

  لوید رایت به عنوان یکی از اشخاص مؤثر در معماری غربی مدرن به شمار می آید اساساً در طرح های مبتکرانه او،از سبک ساختمان سازی براساس اشکال طبیعی استفاده می شود که به عنوان معماری ارگانیک نامیده می شود .

  رایت معماری ارگانیک را با عبارات زیر تعریف می کند :

  1- طبیعت : فقط شامل محیط خارج مانند ابرها،درختان وحیوانات نمی شود     بلکه شامل داخل بنا واجزا ومصالح آن نیز می باشد

  2- ارگانیک : به معنای همگونی وتلفیق اجزا نسبت به کل وکل نسبت به اجزا می باشد.

  3- شکل تابع عملکرد: عملکرد صرف صحیح نمی باشد بلکه تلفیق فرم وعملکرد واستفاده از ابداع وقدرت تفکر انسان در رابطه با عملکرد ضروری است. فرم وعملکرد یکی هستند.


  تضمین خرید

پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ

مرجع فایلهای امورزشی | پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ

 برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

 

 

 

 • مرجع فایلهای امورزشی | پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ

  پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ


  پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ
  دسته: علوم اجتماعی
  بازدید: 2 بار

  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 539 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 52

  پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ شامل 52 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی و تاریخ کاربرد دارد

  قیمت فایل فقط 9,800 تومان

  خرید

  پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ

  پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ شامل 52 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، تاریخ و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

  چکیده

  برای فهم درست آینده و کاربردی کردن آن، نیاز به آموزه‌ای است که توضیح کامل و درستی از آینده بدهد؛ معنا و غایت تاریخ را با توجه به گذشته به دست آورد و بستر عمل فرد باشد.

  فلسفه نظری تاریخ، عهده‌دار تبیین بخشی از موارد یاد شده است، اما پاسخ کامل و درست آن تنها در دکترین مهدویت قابل دست‌یابی است.

  بر این اساس پژوهش حاضر ضمن بررسی کامل فلسفه نظری تاریخ، دیدگاه اسلام را در این زمینه مطرح و پیوند آن را با دکترین مهدویت تبیین می‌کند. آن گاه در این چهارچوب به توضیح دکترین مهدویت می‌پردازد.

  پیش درآمد

  توجّه و نگرش ویژه به آینده و انتظار تغییرات و تحولات مثبت و روشن در آن، موجب بروز پرسش‌ها و پاسخ‌ها و تحلیل‌های مختلف از آن شده است. نگرش و نحوه دید نسبت به آینده، معمولاً به شکل‌های گوناگون صورت می‌گیرد. کسی که از دیدگاه دینی یا فرهنگی به آینده می‌نگرد، می‌کوشد با مفاهیم و واژه‌های فرهنگی به آن بپردازد و صاحب نظر سیاسی، از مفهوم سیاسی برای توضیح آینده استفاده می‌کند و فیلسوف و مورّخ از منظر فلسفی‌ـ تاریخی، آینده را مورد مطالعه قرار می‌دهد و…. متون دینی نیز به فراخور، از آینده بحث کرده‌ و کتاب‌های آسمانی، هر کدام درباره آینده، پیش‌گویی‌هایی داشته‌اند.

  در این رابطه دیدگاه‌ها و نظریه‌های گوناگونی ارائه شده است که مهم‌ترین آنها به فیلسوفان (نظری) تاریخ تعلق دارد، ولی باید دید کدام دسته از این نظرات توانسته‌اند پاسخ درستی به این سؤال بدهند که: آیندة جهان چگونه خواهد بود؟

  و …

  فهرست مطالب

  چکیده

  پیش درآمد

  فلسفة (نظری) تاریخ 

  دو رهیافت: فلسفه نظری و انتقادی تاریخ 

  پیشینه فلسفة نظری (جوهری) تاریخ

  تعریف و چیستی فلسفه (نظری) تاریخ 

  پایان

  عنوان : فلسفه نظری تاریخ

  فرمت : پاورپوینت

  حجم : 540 کیلوبایت

  تعداد صفحات : 52

  پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

  پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ

  قیمت فایل فقط 9,800 تومان

  خرید

  برچسب ها : پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ , پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ , دانلود پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ , پاورپوینت رایگان فلسفه نظری تاریخ , پاورپوینت فلسفه جوهری تاریخ , پاورپوینت دکترین مهدویت , پاورپوینت فلسفه تاریخ , پاورپوینت تعریف فلسفه نظری تاریخ , پاورپوینت فلسفه نظری تاریخ چیست , دانلود فلسفه نظری تاریخ , فلسفه نظری تاریخ , تحقیق فلسفه نظری تاریخ , پروژه فلسفه نظری تاریخ , دانلود پاورپوینت


پاورپوینت تعریف تاریخ اجتماعی

مرجع فایلهای امورزشی | پاورپوینت تعریف تاریخ اجتماعی

 برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

 

 

 

 • مرجع فایلهای امورزشی | پاورپوینت تعریف تاریخ اجتماعی

  پاورپوینت تعریف تاریخ اجتماعی


  پاورپوینت تعریف تاریخ اجتماعی
  دسته: علوم اجتماعی
  بازدید: 2 بار

  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 430 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 51

  پاورپوینت تعریف تاریخ اجتماعی شامل 51 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی و تاریخ کاربرد دارد

  قیمت فایل فقط 9,800 تومان

  خرید

  پاورپوینت تعریف تاریخ اجتماعی

  پاورپوینت تعریف تاریخ اجتماعی شامل 51 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، تاریخ و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

  چکیده

  با تحولاتی که در حوز? مطالعات تاریخی بویژه از اوایل قرن بیستم میلادی صورت گرفت و از جمله تأثیرات وسیعی که پدید آمدن مکتب اروپایی آنال در نوع نگرش و شیو? استدلال و تبیین مورخان بر جای نهاد، تاریخ اجتماعی به عنوان شیوه ای نوین و رویکردی تازه از نیم ? دوم قرن بیستم به بعد در اروپا و آمریکا ظهور کرد و در سه ده? اخیر به صورت شاخ? اصلی و پررونق مطالعات تاریخی درآمد . هرچند پیش از این تاریخ نیز در تاریخنگاری قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم، کمابیش تاریخنگاران به داده های راجع به زندگی اجتماعی مردم، توجهی نشان داده بودند، عملاً با رواج یافتن این رویکرد تازه بود که نگاه مورخان از تاریخ جنگها و اراده ها و اعمال مردان بزرگ، ب ه تاریخ زندگی ها و رفتارهای مردم عادی جامعه معطوف شد . تاریخ اجتماعی به عنوان رویکردی نوین می کوشد زندگی اجتماعی مردم را در سه حوز ? رابط? مردم با مردم در زندگی روزانه، رابط? مردم با دولت و حکومت و رابط? مردم با زیست جهان مادی و معنوی شان بررسی و این روابط را در چارچوب های عِلّی و معلولی تبیین کند.

  و …

  فهرست مطالب

  چکیده

  مقدمه

  تاریخ سیاسی

  مقدمات پیدایش تاریخ اجتماعی

  تعریف تاریخ اجتماعی

  تاریخ اجتماعی و علوم اجتماعی

  پایان

  عنوان : تعریف تاریخ اجتماعی

  فرمت : پاورپوینت

  حجم : 432 کیلوبایت

  تعداد صفحات : 51

  پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

  پاورپوینت تعریف تاریخ اجتماعی

  قیمت فایل فقط 9,800 تومان

  خرید

  برچسب ها : پاورپوینت تعریف تاریخ اجتماعی , پاورپوینت تعریف تاریخ اجتماعی , دانلود پاورپوینت تعریف تاریخ اجتماعی , پاورپوینت رایگان تعریف تاریخ اجتماعی , پاورپوینت تاریخ سیاسی , پاورپوینت مکتب آنال , پاورپوینت تاریخ اجتماعی چیست , پاورپوینت مفهوم تاریخ اجتماعی , دانلود تعریف تاریخ اجتماعی , تعریف تاریخ اجتماعی , تحقیق تعریف تاریخ اجتماعی , پروژه تعریف تاریخ اجتماعی , دانلود پاورپوینت تاریخ سیاسی , دانل